KAMIEŃ ELEWACYJNY

Kamień naturalny elewacyjny w formie nieregularnej, cięty, łupany,  płytki kamienne, panele z ciętego kamienia.

 • Kamień elewacyjny nieregularny

  W naszej ofercie mamy duży wybór kamienia nieregularnego, surowo łupanego (tzw. "dzikówka") oraz ciętego w paski do układania w rzędach (tzw."ryska"). Polecany do obkładania: elewacji, murów, murków, ścian, kominków, grilli, tworząc efekt surowych, rustykalnych powierzchni.

 • Płytki kamienne elewacyjne

  Polecamy płytki z kamienia naturalnego na elewację, ścianę wewnątrz domu w wielu rozmiarach, można płytkami też obkładać murek, ogrodzenie, kominek, grill. Zaletą takiej formy kamienia jest układanie bez fugowe i brak odpadów.

 • Panele kamienne

  Panele kamienne idealnie nadają się do dekoracji ścian wewnątrz, na kominki oraz elewacje zewnętrzne. Wykonane są z kamienia naturalnego pociętego w wąskie i cienkie paski, które następnie zostały sklejone w panele, dzięki temu są bardzo łatwe i szybkie w montażu a ich waga nie obciąża dodatkowo ścian. Szczególnie polecane są do zabudowań karton-gips (waga 1m2 nie przekracza 20kg).

 • Kamień Cięty Ryski

  W naszej ofercie mamy duży wybór kamienia naturalnego ciętego w paski do układania w rzędach tzw."ryska". Polecany do obkładania: elewacji, murów, murków, ścian, kominków, grilli, tworząc efekt surowych, rustykalnych powierzchni.

Script logo   StudioStrona.pl