GABIONOWE ELEMENTY DEKORACYJNE

Oferujemy szeroki wybór produktów dekoracyjnych małej architektury na bazie gabionów - donice i grille-kominki zewnętrzne. Są nowoczesne, wyjątkowo efektowne i ekologiczne - idealnie sprawdzą się w każdym ogrodzie i na tarasie.

  • Donice Gabionowe

    Donice gabionowe to kosze z drutu zabezpieczone warstwą ocynku ogniowego, który zapewnia ochronę przed działaniem warunków atmosferycznych na długie lata. Donice można wypełniać dowolnym kamieniem o różnych kształtach i kolorach, tworząc ciekawe kompozycje na taras, balkon, przy wejściu czy w ogrodzie.

  • Kominki-Grille Gabionowe

    Kominki zewnętrzne z funkcją grillowania wykonane są z ocynkowanego drutu, który zapewnia trwałość użytkowania na długie lata. Kominki-grille mają nowoczesne wzory, różne kształty i rozmiary - dlatego nadają się zarówno do ogrodu jak i na taras. Można je wypełniać dowolnym kamieniem, w różnych kolorach i kształtach, według własnego uznania.

    Grill doskonale sprawdzi się latem podczas rodzinnego grillowania a jesienią jako kominek w czasie spotkań towarzyskich. Jest bardzo szybki i łatwy w montażu, każdy może samodzielnie ustawić i zasypać kamieniem w ciągu jednego dnia.

Script logo   StudioStrona.pl